Specjalista ds. marketingu

  • Pełny etat
  • Praca stacjonarna w Słupsku
  • Umowa o pracę
  • Nowoczesny zakład pracy
Co oferujemy
Poznaj benefity

co zyskasz pracując
z nami

  • stabilne
    zatrudnienie
  • nowoczesne
    narzędzia pracy
  • atrakcyjne
    wynagrodzenie
  • kursy i szkolenia

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej i uznanej pozycji na rynku
  • stabilne zarobki adekwatne do wykształcenia, kompetencji i doświadczenia
  • rozwój w ciekawej i dynamicznej kategorii produktowej w branży FMCG
  • szkolenie i wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych członków zespołu
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze
  • program poleceń pracowniczych – poleć znajomego do pracy i otrzymaj za to nagrodę

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działami wewnętrznymi i partnerami zewnętrznymi przy tworzeniu treści komunikatów marketingowych
  • Tworzenie/współtworzenie/redagowanie/weryfikowanie/konsultowanie poprawności treści komunikatów marketingowych
  • Udział w realizacji planu komunikacji marketingowej
  • Prowadzenie research w obszarach określonych przez przełożonego
  • Aktualizacja i optymalizacja strony internetowej
  • Koordynacja procesu kreacji opakowań produktów marki
  • Udział w tworzeniu i realizowaniu działań w mediach społecznościowych
  • Organizacja eventów firmowych – lokalnych, krajowych i międzynarodowych
  • Wspieranie bieżących działań zespołu w obszarze PR oraz Employer Branding
  • Aktywna współpracę z agencjami reklamowymi, drukarniami i innymi partnerami biznesowymi
  • Tworzenia dokumentacji/raportów/analiz z realizowanych działań i rozliczaniu faktur

Nasze wymagania

  • Znajomości kanałów komunikacji marketingowej oraz podstawowych zagadnień z obszaru marketingu
  • Umiejętności organizacji czasu pracy (wielozadaniowości, terminowości)
  • Skrupulatności i dokładności
  • Wysokich umiejętności pracy pod presją czasu
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych, łatwości nawiązywania kontaktów, umiejętności budowania relacji i pracy zespołowej
  • Zaangażowania i dobrego nastawienia
  • Umiejętności tworzenia treści dopasowanych do celów oraz działań organizacji
  • Dobrej znajomości pakietu Office
  • Wykształcenia wyższego w kierunku marketingu, komunikacji marketingowej lub komunikacji społecznej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w marketingu/projektach marketingowych lub komunikacji
Przejrzyste zasady

jak wygląda proces rekrutacji

  • odpowiadasz na ofertę pracy
    i wysyłasz swoje cv
  • dzwonimy do ciebie,
    aby się poznać
  • spotykamy się
    w siedzibie firmy
  • podejmujemy decyzję
    i informujemy cię o niej

DOŁĄCZ DO
NASZEGO ZESPOŁU!

    Możesz dodać swoje CV w formacie: jpg, pdf, doc o łącznej wadze 5 MB.

    Kontakt

    • Dane teleadresowe

      Perla Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
      ul. Europejska 10
      76-200 Słupsk
      tel. 59 722 01 40

    • Kadry

      telefon: 59 728 51 22
      kom: 532 235 873
      praca@tablefoods.com